Strona internetowa - obowiązek czy dalej luksus?

Strona internetowa - obowiązek czy dalej luksus?

Projektowanie stron w warszawie wymaga nieprzerwalnego testowania poprawności linków, które prowadzą do niej. Nic nie irytuje bardziej użytkowników jak niesprawne linki. Funkcjonuje kilka bezpłatnych usług, które okresowo sprawdzają, czy linki są dobre i warto z nich korzystać.

Prócz tego nader ważna jest nawigacja strony. Powinna ona być prosta a także intuicyjna. Badania pokazały, iż jeżeli użytkownik nie ma dostępu do informacji, jakich wynajduje w ciągu trzech kliknięć, to pozostawia stronę. Jest to powiązane z zasadą 3 kliknięć. W takim przypadku każda podstrona w serwisie powinna być dostępna po optymalnie 3 linkach. Przy projektowaniu strony powinno się wystrzegać się używania ramek. Ramki albowiem powstrzymują ujawnianie poszczególnych stron w zakładkach.

Bezsprzecznie profesjonalne tworzenie stron www wiąże się z połączeniem zdrowego rozsądku a także należytego planowania. Dlatego też strony powinny być interesujące a także przyjazne dla użytkownika. Co najistotniejsze powinny dostarczać informacji lub usług, jakich użytkownik oczekuje.

Podobne artykuły

Bo ważny jest wypoczynek

Jak każdy z nas wie to bez wypoczynku nie ma przyjemnego życia, ...

Warunki kredytów

Aby móc zaciągnąć kredyt w banku trzeba spełnić kilka ...

Ciechocinek - idealne miejsce na odpoczynek

​Ciechocinek jest sławnym miastem w całym kraju, za sprawą ...

Makaron zapiekany po

Makaron zapiekany po „hiszpańsku” jest prosty w ...